Визначення очікуваної вартості послуг з технічного обслуговування побутових кондиціонерів (спліт систем) різних потужностей

Оголошення від 06.04.2020
Оголошення не є актуальним
Пропозиції до цього оголошення більше не приймаються. Строк подання до 10.04.2020

Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» планується здійснити закупівлю послуг за кодом ДК 021:2015 - 50710000-5 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель» (Обслуговування систем кондиціонування повітря).

Спеціалізованим організаціям, зацікавленим в наданні зазначених послуг, пропонуємо надати свої пропозиції щодо очікуваної вартості планового технічного обслуговування та вартості ремонту, демонтажу/монтажу систем кондиціонування повітря згідно Технічного завдання, що додається до цього повідомлення до 10.04.2020р. на паперовому носії на адресу: 65029, Одеса, Митна площа, 1 ДП «Одеський порт», та в електронному вигляді на електрону пошту es@omtp.com.ua

При розрахуванні загальної вартості послуг у комерційних пропозиціях необхідно врахувати, що загальна вартість послуг за договором визначається як сума вартості планового обслуговування та вартості ремонту, демонтажу/монтажу систем кондиціонування, яка складає 50 % (п’ятдесят відсотків) від вартості послуг з планового обслуговування. Ремонт, демонтаж/монтаж систем кондиціонування повітря виконується протягом дії договору лише у разі виникнення такої потреби.

Додаток: Технічне завдання на надання послуг з технічного обслуговуванням систем кондиціонування повітря.

Умови розрахунків – безготівковий розрахунок на рахунок виконавця по фактичному виконанню робіт згідно кошторису/калькуляції.

Уповноважений здійснювати зв'язок з учасниками від імені замовника:
Головний енергетик Нікулін А.М.
729-72-70